תור פרטי לאנדוקרינולוג בתוך ימים ספורים בלבד

תור פרטי לאנדוקרינולוג בתוך ימים ספורים בלבד

ד"ר משה זילבר אנדוקרינולוג

הרצאות למבוגרים

תוכן עניינים

הרצאות למבוגרים

בחיפושכם אחר הרצאה מרתקת, כזו שתעביר את הזמן בנעימים ובו-זמנית תקנה ערך מוסף חשוב לקהל המבוגר, הינכם מוזמנים להכיר את סדרת הרצאות הבריאות של ד"ר זילבר.

ד"ר זילבר, אנדוקרינולוג ורופא מזה 30 שנים, חיבר את ספרי הבריאות: 'חולה עליך' המונה עשרות רבות של טיפים ייחודיים לשימור הבריאות ו-'אנשים מתוקים לחיים ארוכים', ספר אשר הוגדר ע"י פרופ' חוליו וינשטיין (בזמנו נשיא האגודה הישראלית לסוכרת) כ'נדבך חיוני בדרך לניצחון הסוכרת בישראל'.

פרקי ספריו שזורים לאורכן ולרוחבן של הרצאות קולחות, מפולפלות ומלאות בהומור ואנקדוטות הלקוחות מחיי היום-יום.

נושאי ההרצאות

בריאות: סודות השמירה על הנכס היקר ביותר

הרצאה המתאימה לכל אחד ואחת, ולכל גיל וגיל.

התפישה הרווחת בקרב רבים היא שחולי והיחלשות הגוף הם גזירת גורל, דבר הנובע בין היתר גם מהזדקנות הגוף.

עם תהליכים טבעיים אלו אכן לא ניתן להתווכח, אך בהרצאה זו ד"ר זילבר מציג לקהל מאזיניו שלל טיפים ברי יישום עוד היום, המסייעים לחיזוק הגוף.

עם סיומה של ההרצאה, ינכחו המשתתפים לגלות כי בריאות איתה היא איננה עניין של מזל, כי אם תוצר של יוזמה.

הרפואה ברשת: הדרך לגיהינום היא במרחק קליק מכם

עם אינספור אתרי האינטרנט המכנים עצמם כאתרי בריאות, ובהם שלל טיפים, מאמרי 'הידעת' ועצות, הרי שקל מאוד למצוא תשובה לכל חולי ולכל סוגיה בריאותית. האמנם?

בהרצאה זו יכירו המשתתפים את אופיו של האינטרנט; מקור מידע עצום לכל הדעות, אך כזה המכיל בתוכו מאמרי מידע מוטים שיווקית, נכונים חלקית, שאינם נכונים כלל או שאינם מסוגלים לענות על צרכיו הפרטניים הבריאותיים של הקורא.

מפגש נהדר המותאם כהרצאה למבוגרים, קהל הנוהג לצרוך מידע רב מאתרי בריאות. לאורכו של המפגש, ילמדו המשתתפים על המלכודות הקיימות ברשת, נורות אדומות וכן כיצד לזהות תוכן רפואי מהימן.

לרפואה יש אלטרנטיבה. ולבריאות שלכם?

עם חלוף השנים, כך גוברת בקרב רבים תחושת הצורך בחיזוק הגוף דרך אלמנטים טבעיים השזורים ברפואה האלטרנטיבית.

מערך הרפואה המשלימה אכן השתלב בהצלחה גם בקופות החולים, אך לצד זאת, מוטב להכיר לאילו טיפולים יש בידם כדי לסייע, ואילו אינם מביאים עמם כל ביסוס או תועלת.

במפגש זה, ילמדו המשתתפים להבדיל בין טיפולים טבעיים יעילים לבין 'מלכודות', יכירו את מידת תועלתן של טכניקות טיפול שונות, ויקבלו טיפים לצריכת שירותי טיפול אלטרנטיביים באופן יעיל ומושכל.

הרצאות פרטניות לסוכרתיים

לצידן של הרצאות הבריאות, ד"ר זילבר מציע 2 הרצאות נוספות המיועדות באופן פרטני לסוכרתיים.

הרצאת 'סודות הטיפול באינסולין: על מה סוכרתיים נופלים?' – המציאות מלמדת כי רבים מן הסוכרתיים אינם ממצים את תועלתו אל האינסולין. בהרצאה זו יבחן ד"ר זילבר עם המשתתפים את הגורמים המובילים לשימוש השגוי באינסולין, החששות מן האינסולין ויסביר על האופן שבו יש לגבש אסטרטגיית טיפול נכונה וחשוב מכול – מותאמת אישית.

הרצאת 'תרופות לטיפול סוכרת: האם מערבבים אתכם?' – הרצאה הדנה ב'ארגז תחמושת' התרופות העצום לסוכרתיים, זאת לצד האינסולין. מטרת ההרצאה היא לגבש מודעות, ידע והיכרות מעמיקה עם הפתרונות העדכניים העומדים לרשות הסוכרתיים.

מותאם לחוגי בית

כלל ההרצאות מועברות על דרך של שיח פורה ודיון.

המפגשים מותאמים לאירועים בכל סדר גודל, לרבות מפגשים אינטימיים בני מספר משתתפים בלבד.

מותאם לבתי דיור מוגן ובתי אבות

ברצותכם להזמין הרצאה לגמלאים בבתי אבות ובתי דיור מוגן, תוכלו לשבור את שגרתו של הקהל עם הרצאות גדושות בהומור, ושבו-בזמן מספקות שפע של טיפים מעשיים וערך מוסף.

יצוין כי הן את ההרצאות לחוגי בית והן את ההרצאות לבתי דיור מוגן ובתי אבות, ניתן להזמין לכל נקודה בארץ. 

להזמנת הרצאה או לפרטים נוספים: ואטסאפ 054-8926981

או השאירו פניה: