תור פרטי לאנדוקרינולוג בתוך ימים ספורים בלבד

תור פרטי לאנדוקרינולוג בתוך ימים ספורים בלבד

ד"ר משה זילבר אנדוקרינולוג

הרצאות לעובדים

תוכן עניינים

הרצאות לעובדים

הזמנת הרצאה לעובדי החברה עם ד"ר זילבר, אנדוקרינולוג, רופא מזה 30 שנים ומחבר ספרי בריאות. דרך נהדרת לשבור את השגרה עבור הצוות, ואמצעי נפלא למנהלים והמנהלות לשמר את בריאות העובדים, ובכך להפחית את ימי המחלה העתידיים!

אל נא תמהרו לדמיין הרצאה אקדמית המקנה מידע על דרך של לימוד. המפגש מועבר בשיח פורה ומפולפל בין ד"ר זילבר לבין קהל משתתפיו. עשרות רבות של טיפים בריאותיים ובהם שזורות בדיחות ואנקדוטות מחיי היום יום.

את ההרצאה ניתן להזמין לימי גיבוש, כהרצאה פנים-ארגונית במשרדי החברה ועד לימי חברה וכנסים מקצועיים.

מספר הרצאות לבחירה

הרצאת הדגל – סודות השמירה על הנכס היקר ביותר

את הטיפים, העצות וההכוונות הבריאותיות שכתב בספריו, מגיש ד"ר זילבר אל מאזיניו בהרצאת בריאות קולחת שיכולה לדבר לכל אחד ואחת, ובכל גיל וגיל.

בריאותנו חשובה לנו, על כך לא ניתן להתווכח; אולם עד כמה אנו נוטים 'להילחם' עליה ולהבטיח את הישמרותה? אותו עובד בחברה שמצטנן לעתים תכופות מן המזגן, מרבית הסיכויים שהוא מקבל זאת כמעין 'רוע גזירה' או 'קלפים שחולקו לו'. האמנם?

בשונה מן התפישה השגורה בקרב רבים, במפגש זה נלמד שחוסנו של הגוף איננו טמון במזל, כי אם ביוזמה האישית שלנו.

היכונו להרצאה שתנפץ מיתוסים בריאותיים שהתקבעו כ'עובדות', הרצאה שבה נחשוף 'קילרים' נפוצים שאינם זוכים לאור הזרקורים הראוי, ולשלל עשיר של טיפים (אותם ניתן ליישם עוד היום) המסבירים כיצד להתגונן ממחלות ולנווט אל עבר חיים חיוניים יותר, רעננים יותר ובריאים הרבה יותר.

הרצאת הרפואה ברשת: הדרך לגיהינום היא במרחק קליק מכם

כאב הראש הרגיש 'שונה' באותו היום, ומיהרתם לבדוק את משמעות הדבר בגוגל? מרבית הסיכויים שגורלכם נחרץ ונפסקה כנגדכם מחלה חשוכת מרפא.

ד"ר גוגל ידוע ברחמיו הקלוקלים, והרצאה זו נועדה להוריד את מפלס המתח החרדה, ובו-זמנית ללמד כיצד לצרוך תוכן רפואי אינטרנטי בצורה נכונה.

כאן נלמד לזהות תכנים המספקים מידע רפואי מסולף או שקרי, לעתים מידע שמוטה כתוצאה ממטרה שיווקית נסתרת. נזהה מתי מדובר בתוכן כללי מדי ושאיננו יכול לענות על שאלתנו, וכיצד לאתר תוכן מהימן ומדויק.

הרצאה המונה מגוון עשיר של מלכודות קלאסיות המאפיינות את המידע הרפואי שברשת.

לרפואה יש אלטרנטיבה. ולבריאות שלכם?

הרפואה האלטרנטיבית זוכה לפופולריות הולכת וגוברת. לעתים כיוון שהיא מציעה טיפול בעל חזות טבעית ובלתי מזיקה, ולעתים כיוון שהיא מעוררת תקווה שמא בטכניקות אלו טמון הפתרון לריפוי ניסי ומפליא.

הרצאה זו איננה נוגדת את הרפואה האלטרנטיבית, אך היא מבקשת לדייק את הדברים ולספק למאזינים מספר שיקולים נוספים. 

במפגש זה נלמד כיצד הרפואה האלטרנטיבית יכולה לסייע בנושאים מסוימים, אילו טכניקות טיפול אכן עוזרות ואילו לא.

נתרשם מנתונים מרתקים על הרפואה האלטרנטיבית, ההבדלים הקיימים בינה לבין הרפואה הקונבנציונלית, ונרכוש כלים כיצד לצרוך שירותי טיפול טבעיים באופן נכון ומבלי ליפול ל'מלכודות' המבטיחות ניסים ונפלאות.

על פי בדיקות הדם: כמה זמן נותר לכם?

אחת מן הבדיקות השגורות והנפוצות ביותר, ועם זאת, כמה מאתנו יודעים באמת לקרוא את תוצאותיהן? בהמשך ישיר להרצאה העוסקת בצריכת מידע רפואי אינטרנטי, ייתכן וגם אתם בודקים את התוצאות באמצעות לא אחרת מאשר… הרשת!

כאן תקבלו את הידע שיאפשר לכם לפענח את תוצאות בדיקת הדם ללא פרשנויות קיצוניות וללא שום הפחדות המעלות מידית את מפלס החרדה.

ספוילר קטן: תגלו מהי חריגה מהנורמה ושחריגה איננה בהכרח מעידה על תוצאה שלילית.

לצד אלו, בהרצאה לעובדים זו שזורות שלל עובדות ייחודיות ומרתקות על הדם.

שאלות נפוצות

האם ניתן לשלב בין ההרצאות?

כן, במידה וישנן הכוונות מסוימות לנושאים שבהם תרצו למקד את המפגש, בהחלט ניתן לשלב מספר נושאים תחת הרצאה אחת.

האם ההרצאות כוללות את השתתפות המאזינים?

בהחלט כן.

יש לציין כי בכנסים מרובי משתתפים הדבר הוא כמעט בלתי אפשרי, אך בהרצאה אל מול עובדי החברה במשרדים, בימי גיבוש וכיוצא בכך, הרי שמדובר במפגשים אינטימיים יותר המאפשרים לכל אחד ואחת לשאול, להתעניין ולקבל מידע נוסף.

היכן ד"ר זילבר יושב בארץ?

אזור המרכז, עם זאת ניתן להזמין את ההרצאות לכל נקודה ונקודה ברחבי הארץ.

להזמנת הרצאה או לפרטים נוספים: ואטסאפ 054-8926981

או השאירו פניה: