תור פרטי לאנדוקרינולוג בתוך ימים ספורים בלבד

תור פרטי לאנדוקרינולוג בתוך ימים ספורים בלבד

ד"ר משה זילבר אנדוקרינולוג

מחפשים הרצאה מעניינת? עשרות טיפים ליישום 'כאן ועכשיו' במפגש אחד

תוכן עניינים

הרצאות מעניינות

ד"ר זילבר, רופא מזה 30 שנים, אנדוקרינולוג ומחבר ספרי בריאות, מזמין אתכם לקחת חלק במפגשים גדושים בהומור ובהם שזורים עשרות רבות של טיפים בריאותיים מעשיים.

כמה פעמים 'קיבלתם על עצמכם' את רוע הגזירה לאור צינון שאחז בגופכם בחוזקה?  

או שאולי ערכתם חיפוש מהיר ברשת, ונחרדתם לגלות כי הכאב הלא-מוסבר שהופיע לכם ברגל העיד על קיומה של מחלה קשה? (ומיותר לציין את מפלס החרדה שגעש וקצף?)

הלכתם או שקלתם ללכת למטפלים ברפואה אלטרנטיבית? במה כדאי לבחור? אילו טיפולים אכן מביאים עמם תוצאות? ומהי בעצם ה'תוצאה'?

או שקראתם את תוצאות בדיקות הדם, וגיליתם תוצאה חריגה מעוררת דאגה?

כל אחת מן השאלות שצוינו זה עתה, זוכה לתשובה מקיפה עם 4 מפגשים לבחירה:

  • הרצאת: בריאות – סודות השמירה על הנכס היקר ביותר, ובמהלכה נלמד שבמרבית המקרים, בריאותנו היא איננה 'גורל' כי אם בחירה יזומה. המפגש מפולפל בשפע של טיפים בריאותיים אותם ניתן ליישם כאן ועכשיו.
  • הרצאת: הרפואה ברשת – הדרך לגיהינום היא במרחק קליק מכם, ובמהלכה נבין כיצד לצרוך תוכן רפואי ברשת. מהו מידע מהימן? כיצד מזהים אותו? אילו נורות אדומות יצביעו על 'מלכודות ברשת' כגון תכנים שגויים מן היסוד, תכנים מוטים שיווקית או כלליים מדי מכדי לענות על שאלה בריאותית פרטנית? עם תום המפגש, גם אתם תדעו כיצד לצרוך מידע מ'ד"ר גוגל'.
  • הרצאת: לרפואה יש אלטרנטיבה. ולבריאות שלכם?, במהלכה ניחשף לנתונים מרתקים על השימוש ברפואה הטבעית, נכיר בהבדלים העצומים בינה לבין הרפואה הקונבנציונלית, נכיר את יתרונותיה וחסרונותיה, נלמד לצרוך רפואה משלימה בצורה נכונה, ונגלה את האמת שעומדת מאחורי ההומאופתיה.
  • הרצאת: על פי בדיקות הדם – כמה זמן נותר לכם?, ובה נלמד עובדות מרתקות ומעניינות על הדם, נבין את מטרות הבדיקות וסוגיהן, כיצד לקרוא אותן נכון, מהי 'חריגה מהנורמה' ומתי היא איננה סממן למחלה?

לא תמצאו כאן מידע לקוני ושבלוני, כי אם טיפים ייחודיים, אנקדוטות מחיי היום-יום ותוכן המועבר בגובה העיניים ועל דרך של שיח פורה בהשתתפות המאזינים.

אודות ד"ר משה זילבר

ד"ר משה זילבר, בוגר בית הספר לרפואה של אוניברסיטת ת"א, רופא בעל למעלה מ-30 שנות וותק, ומומחה לאנדוקרינולוגיה ורפואה פנימית.

לצד עבודתו, כאיש המילה הכתובה הוציא ד"ר זילבר 3 ספרים לאור, רומן המתח 'אולד אאוט' ושני ספרי בריאות: 'אנשים מתוקים לחיים ארוכים' – שהוגדר לא אחת כמדריך האולטימטיבי לסוכרתיים ו-'חולה עליך' מדריך בריאות נהדר המתאים לכל אחד ואחת.

המידע שבספריו שזור בהרצאות הבריאות המביאות עמן מפגשים שוברי שגרה, מרתקים ובעלי ערך מוסף עצום אותו ניתן ליישם ביום-יום.

למעוניינים, כדאי לדעת כי ניתן גם להזמין הרצאות פרטניות העוסקות בנושא הסוכרת, ועל כך תוכלו לקבל מידע כאן.

אופי ההרצאה

ההרצאות מותאמות לכל קהל, לכל היקף ובכל נקודה בארץ, מחוגי בית אינטימיים, דרך ימי חברה ועד לכנסים.

משך המפגשים כפי שנבנו עומד על 60 דקות, אך ניתן לקצרם או להאריכם בתיאום מראש, וכן להחליט על שילובם של נושאים בהם יינתן המיקוד.

בחיפושכם אחר הרצאות מעניינות, היו סמוכים ובטוחים כי מכל מפגש ומפגש, תוכלו לקחת יחד אתכם שפע של טיפים יישומיים ומועילים.

להזמנת הרצאה או לפרטים נוספים: ואטסאפ 054-8926981

או השאירו פניה: